karteczki samoprzylepne

Triki na lepszą pamięć

Pamięć ludzka bywa zawodna. Wiedzą o tym głównie osoby, które prowadzą bardzo intensywny tryb życia. Na przykład, młode mamy, wracające po urlopie macierzyńskim do pracy muszą ogarniać na raz naprawdę sporo spraw. Kolejną grupą, która musi być bardzo dobrze zorganizowana, są rodzice w wielodzietnych rodzinach albo osoby prowadzące własny biznes. Warto wypracować sobie system, ułatwiający codzienną organizację obowiązków.

Niezawodne triki na organizację obowiązków domowych

Pierwszym i niezawodnym sposobem na zapamiętywanie wszystkich sprawunków jest po prostu ich zapisywanie. Zamiast notesu, warto wykorzystywać na przykład karteczki samoprzylepne, które po zapisaniu danej informacji lądować powinny w widocznym miejscu – na przykład na lodówce. Fajnym pomysłem jest również zawieszenie na ścianie korkowej tablicy albo pomalowanie jednej z ścian w kuchni kredową farbą. Dzięki temu zyskamy ważne miejsce dowodzenia w naszym domu.

Gdzie zamawiać artykuły biurowe?

Nieco innej organizacji wymaga praca biurowa. Rzadko kiedy można pozwolić sobie przecież na malowanie ściany w pokoju służbowym. Tutaj nie obędzie się bez takich karteczek samoprzylepnych, które powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego biurka pracowniczego w firmie. Jako, że akcesoria typu karteczki samoprzylepne czy kartki do tablic flipchart wykorzystywane są w firmach w hurtowych ilościach, warto zamawiać je w hurtowniach online.