Gadżety z filmów o Harrym Potterze – figurki

Harry Potter zachwyca już od ponad dwudziestu lat. Mały dzielny czarodziej nie umiał jeszcze mówić, gdy dał popalić Dobrze Wiecie Komu. Nie zdarza się zbyt często, aby mieć okazję skraść moc Czarnemu Panu. Za to zdarza się, że magiczne zdolności przydałyby się w trakcie zmagań z przeciwnościami dnia powszedniego. Magiczna różdżka nie musiałaby wcale sprawić, iż nasze auto będzie unosić się w powietrzu. Wystarczy, że pomogłaby odpalić silnik, gdy w baku zabraknie benzyny lub właśnie rozrząd przypomni, iż nie był wymieniany zdecydowanie zbyt długo. 

Harry Potter gadżety

Każdy fan opowieści o zmaganiach ze śmierciożercami będzie zachwycony, gdy będzie posiadał w swojej kolekcji magiczne artefakty Harry’ego Pottera. Jednymi z najbardziej popularnych i lubianych gadżetów filmowych są figurki z galerii postaci magicznego uniwersum. Świat Harry’ego Pottera pełen jest nietuzinkowych osobowości o wyrazistych charakterach. Każdy znajdzie postać z którą może się utożsamiać, niezależnie czy będzie to nieskazitelny i emanujący mądrością Albus czy wredny i gotowy na każdą złośliwość Draco.

Figurki

Ulubione filmowe postaci mogą o sobie przypominać i inspirować do działania. Starannie wykonana figurka może ozdobić pokój i wyrazić nasze uwielbienie dla najciekawszej w naszych oczach postaci. Starannie wykonane figurki mogą też być świetnym pomysłem na prezent. Każdy z nas może wybrać to, co przemawia do niego najsilniej. Charyzma Albusa Dumbledore’a, odwaga Harry’ego Pottera czy dobroduszność Hagrida, a może nieco przewrotnie zaciekawi nas upiorny urok Bellatrix Lestrange? Ci, którzy lubią naprawdę się bać, mogą postawić na półce postać dementora.

Gadżety Harry Potter dostępne na Pixel-Shop.pl.