Podwójny laktator elektryczny – najlepszy sprzymierzeniec każdej mamy

Banki mleka

Mleko matki ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka – naturalny pokarm nie tylko zwiększa odporność i chroni przed infekcjami, ale przyczynia się także do zminimalizowania ryzyka wystąpienia niektórych chorób takich jak cukrzyca 1 i 2 typu.

Wklęsłe brodawki a karmienie piersią

Bardzo często, pomimo szczerych chęci mamy, naturalne i bezpośrednie podawanie pokarmu okazuje się być niemożliwe. Jedną z przeszkód w bezproblemowym karmieniu piersią mogą okazać się między innymi płaskie lub wklęsłe brodawki, mogące utrudniać swobodne ssanie.

Czasami bywa też tak, że bezpośrednio po porodzie maleństwo jest na tyle zmęczone, że przez jakiś czas nie jest w stanie samodzielnie ssać. W takich sytuacjach kobiety, którym zależy na podawaniu i podtrzymaniu pokarmu powinny zdecydować się na zastosowanie laktatora.

Kiedy zdecydować się na zakup laktatora?

Laktator przyda się nie tylko paniom borykającym się z problemem płaskich brodawek. Na użycie laktatora powinny zdecydować się także mamy wcześniaków czy kobiety po cesarskim cięciu. Dodatkowo laktator przyda się również w sytuacjach, w których koniecznym okaże się pozostawienie dziecka pod opieką innych osób.

Dzięki laktatorowi możliwym stanie się odessanie, a także bezproblemowe przechowywanie pokarmu – laktator to sprawdzone rozwiązanie również dla pań aktywnych zawodowo, którym zależy na szybkim powrocie do pracy.

podwójny laktator elektryczny

Podwójny laktator elektryczny – kiedy wybrać?

Podwójne laktatory elektryczne to urządzenia łączące w sobie komfort i bezpieczeństwo. Możliwość odsysania pokarmu z jednej lub dwóch piersi jednocześnie przyczynia się do zwiększenia wydajności i efektywności sprzętu. Podwójny laktator elektryczny można znaleźć na https://milklab.pl/laktatory-elektryczne/129-podwojny-laktator-elektryczny-ameda-mya-joy.html.

Dodatkowo podwójny laktator elektryczny sprawdzi się podczas odsysania pokarmu w domu, ale nie tylko – możliwość bezprzewodowej pracy urządzenia pozwala na odciągnięcie pokarmu nawet w miejscu pozbawionym stałego dostępu do źródła zasilania.