Jakie ubranka wybrać dla noworodka w pierwszej kolejności?

niemowlak śpi przytulony do mamy

Zanim Twoje dziecko przyjdzie na świat, musisz przygotować łóżeczko. Wybór odpowiedniego rozmiaru dla dziecka może być bardzo trudny. Ponieważ dzieci rodzą się w różnych rozmiarach, producenci odzieży nie zawsze stosują jednolitą tabelę rozmiarów. Jednak może być trudno wybrać dokładnie dopasowany rozmiar odzieży bez zobaczenia dziecka. Pomocne są w tym badania, zwłaszcza USG, które może dać wyobrażenie o wadze noworodka. Zwykle wybierasz rozmiar między 56 a 60. Kolejnym kryterium przy wyborze jest pora roku, w której się urodzi. Jakie ubrania warto mieć w wyprawce?

Koszulki niemowlęce dobrej jakości

Przede wszystkim wrażliwa skóra dziecka nie może mieć kontaktu z materiałami z włókien syntetycznych. Nawet niewielka mieszanka włókien, takich jak poliester, akryl lub poliamid, może sprawić, że materiał będzie nieprzepuszczający powietrza i wodoodporny, co skutecznie oznacza, że skóra nie może oddychać ani się pocić. U niemowląt może powodować podrażnienia i wysypki.

Koszulki niemowlęce powinny być wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna i len. Oba włókna oddychają i odprowadzają pot, a także wytrzymują częste pranie dziecięcych koszulek, usuwanie plam i ogólne intensywne użytkowanie.

Bluzki niemowlęce i ich wybór

Wybierając bluzkę dla dziecka nie sposób oczywiście nie zwrócić uwagi na to, że w nowej kolekcji pojawiło się bardzo dużo kolorów. Odcienie z pewnością przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom, ponieważ natychmiast i automatycznie poprawiają nastrój, poprawiając w ten sposób nastrój. Uważamy, że te bluzy będą również idealnym prezentem dla dzieci w domu lub dla malucha znajomego.

Oczywiście ważne jest również, aby wysokiej jakości bluza zapewniała również maksymalny komfort i swobodę, na podstawie których warto wybrać ubranka dla dziecka. Ponieważ rozmiary koszulek dla niemowląt różnią się w zależności od producenta, rozmiar koszulki dla niemowląt powinien zawsze odpowiadać rozmiarowi Twojego dziecka. Odpowiedni rozmiar jest bardzo ważny, a odpowiedni rozmiar jest również bardzo ważny. T-shirty dla niemowląt muszą łatwo przylegać do głowy dziecka oraz być łatwe do zakładania i zdejmowania.