Prezent na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny to w życiu dziecka bardzo ważna okazja. Zazwyczaj w tym czasie zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki, mówić pierwsze słowa, z niemowlaka staje się dzieckiem.

Goście zaproszeni na roczek często mają problem z tym, co kupić takiemu maluchowi.

Klocki Mega Bloks

Klocki są o tyle dobrym pomysłem, że z pewnością posłużą maluchowi przez lata. Warto jednak pamiętać, że muszą być one dużych rozmiarów i posiadać wszelkie niezbędne atesty, zapewniające dziecku bezpieczeństwo. Takie są właśnie klocki Mega Bloks, polecane dla dzieci już od pierwszego roku życia. Zabawa klockami pobudza kreatywność i stymuluje rozwój malucha, zapewniając mu długie godziny zabawy.

Zabawki interaktywne

Są to zabawki, które pobudzają do pracy wszystkie zmysłu malucha. Zazwyczaj posiadają jeszcze dodatkowy walor edukacyjny, dzięki któremu młody człowiek poznaje świat kolorów, literek, liczb czy języków obcych. Rodzice malucha z pewnością także docenią taki prezent.

Ubrania

Cóż, może jest to prezent sztampowy i mało oryginalny, ale z pewnością także praktyczny. Małe dziecko rośnie w błyskawicznym tempie, więc jego garderoba praktycznie co chwilę wymaga wymiany. Lepiej jest kupować ubrania za duże, do których dziecko i tak dorośnie, niż ryzykować kupno za małego prezentu.