Potworne lalki dla dziewczynek

Kiedyś wszyscy mówili o lalkach Barbie, każdy chciał mieć jedną dla siebie, ubierać ją, pić herbatę z jej koleżankami w domku dla lalek, rozmawiać z przystojnym Kenem. Dzisiaj czasy się zmieniają, gusta również, ale zabawa lalkami nigdy nie wychodzi z mody.

Co jest na topie?

Zamiast pięknych Barbie, dziewczynki wybierają dzisiaj lalki Monster High Boo York – serię zabawek powstałą na podstawie popularnej animacji. Mimo, że nie są kanonem urody – przeciwnie większość z nich jest blada, ubrana w krzykliwe stroje, co bardziej konserwatywnym rodzicom bardzo się nie podoba, dziewczynki wprost za nimi szaleją.

Skąd taka popularność?

Lalki Monster High mają kolorowe włosy, są na dziecinnie uroczy sposób potworne i nietypowe. Niektóre z nich mają nawet dwie głowy. Najważniejszą jednak cechą, jaka sprawia, że szaleją z nimi małe fanki, jest fakt, że to bohaterki ich bajek. Mogą je nie tylko oglądać, ale też ich dotknąć, ubrać, użyczać im głosu – jednym słowem wcielać się w role, które spodobały im się w filmie.

Monster High upiorne połączenie ze sklepu Bebito lalki te nie są w żaden sposób niebezpieczne dla zdrowia, nie wzbudzają też żadnych kontrowersji, dlatego, jeżeli zbliża się święto naszego dziecka (urodziny czy święta bożonarodzeniowe), a nie mamy pomysłu, co za prezent moglibyśmy mu sprawić… To jeden z najpewniejszych wariantów.