Niemowlęce smoczki LOVI – czym się różnią od zwykłych?

Smoczek to niezbędny gadżet w procesie wychowania dziecka. Dzięki niemu rodzicom o wiele łatwiej jest uspokoić dziecko, gdy płacze lub jest nadmiernie pobudzone. Smoczek do ssania pomaga też uśpić malucha. Jednakże nie każde dziecko toleruje tradycyjne smoczki i wypluwa wkrótce po rozpoczęciu ssania. Na szczęście na rynku jest wiele rodzajów smoczków, w tym niektóre bardzo nietypowe, ale bardziej skuteczne.

Dynamiczne smoczki niemowlęce LOVI

Jedną z firm, która produkuje bardzo oryginalne i nietypowe smoczki jest firma LOVI. Co więcej, wielu rodziców twierdzi, smoczek LOVI 0-3 działa o wiele skuteczniej od innych rodzajów. Wykonany jest on z wielowarstwowego silikonu, dzięki czemu łatwiej się odkształca i przystosowuje do kształtu jamy ustnej dziecka. Dzięki temu dziecko traktuje smoczek jako coś naturalnego, a nie ciało obce.

Wyjątkowy kształt smoczków LOVI

Jednak tym, co najbardziej odróżnia niemowlęce LOVI smoczki od innych jest to, że mają one kształt brodawki, a dodatkowo zawierają wypustki przypominające gruczoły laktacyjne, dzięki czemu dzieci traktują ssanie smoczka jak ssanie piersi. Ponadto, poza cechami praktycznymi, produkowany przez LOVI smoczek to bardzo atrakcyjne wizualnie rzecz. Dostępny jest on w wielu wzorach, a do kompletu można dokupić praktyczne pudełko ochronne.